Αριστούχοι Ιουνίου 2012 του 4ου Γυμνασίου Κομοτηνής

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Ολύμπου τέρμα 69100
Τηλέφωνα: 2531021992
Fax: 2531081297
email: gymkom4o@sch.gr

Αριστεία – Βραβεία – Σχολικό Έτος2011-2012
Τάξη: Α-Γ – Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Όνομα Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
α/α Επώνυμο Όνομα Πατέρα Ολογράφως Μέσου Όρου
1 Κιόρογλου Συμεών Αθανάσιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
2 Κυριαζόπουλος Κυριάκος Δημήτριος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
3 Πεχλιβανόπουλος Δημήτριος Γεώργιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
4 Χασάπης Κωνσταντίνος – Γεώργιος Απόστολος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
5 Σφουγγάτος Αλέξανδρος Δημήτριος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
6 Δακτυλούδη Τριανταφυλλιά Παναγιώτης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
7 Παπαθεοδώρου Δημήτριος Ευάγγελος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
8 Αγγελίδου Τριανταφυλλιά Βασίλειος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
9 Αγόρας Γεώργιος Ιωάννης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
10 Δαλακλίδης Κωνσταντίνος Αθανάσιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
11 Καραπέτσα Δήμητρα Σωτήριος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
12 Τζώτζιος Ευάγγελος Γεώργιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
13 Χασάν Σερέν Ισμαήλ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΩΔΕΚΑΤΟ Άριστα
14 Αχμέτ Καάν Ιλχάν ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα
15 Πολυτσάκη Μαρία Παύλος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
16 Γιαμουρίδου Κατερίνα Ευθύμιος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
17 Δημητρακοπούλου Ευαγγελία Απόστολος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
18 Μουσχάκης Θεόδωρος Ηλίας ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΕΝΔΕΚΑΤΑ Άριστα
19 Τρέσαλου Κλεοπάτρα Ιωάννης ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα

Αριστεία – Βραβεία – Σχολικό Έτος2011-2012
Τάξη: Β-Γ – Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Όνομα Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
α/α Επώνυμο Όνομα Πατέρα Ολογράφως Μέσου Όρου
1 Γκελίρη Ελευθερία Αθανάσιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
2 Φουντούκη Παρασκευή Χρήστος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
3 Μαρκοπούλου Φωτεινή – Μαρία Φιλίππος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
4 Πουρλιάκα Ευαγγελία Ιωάννης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
5 Καλτσά Ιωάννα Αθανάσιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
6 Στράντζαλη Παναγιώτα Αθανάσιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
7 Σωτηράκογλου Σοφία Ιωάννης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
8 Αμέτ Μεμέτ Μελής Νετζάτ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΩΔΕΚΑΤΑ Άριστα
9 Κουκουρή Σοφία Πέτρος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
10 Τσίτα Μαρία Μηνάς ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
11 Μπαμπαλή Φρειδερίκη Αλέξιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
12 Κατίου Δήμητρα Πασχάλη ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
13 Κεχαγιά Αργυρούλα Αφεντούλης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
14 Δαλκαρανίδου Δέσποινα Αναστάσιος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ Άριστα
15 Πιτσινίγκος Δημήτριος – Αλέξανδρος Βασίλειος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
16 Ιμπραΐμογλου Καφάζ Γκαμζέ Χουσεΐν ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΩΔΕΚΑΤΑ Άριστα
17 Νούτσου Θεοδώρα Ελευθέριος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
18 Δερμανλή Γεωργία Χρήστος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα

Αριστεία – Βραβεία – Σχολικό Έτος2011-2012
Τάξη: Γ-Γ – Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Όνομα Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
α/α Επώνυμο Όνομα Πατέρα Ολογράφως Μέσου Όρου
1 Κωνσταντινίδου Ιωάννα Μαρίνος ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
2 Κολτούκης Θρασύβουλος Κωνσταντίνος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
3 Βέττη Ελευθερία Δημήτριος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
4 Σικλαφίδου Χρυσή Παράσχος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
5 Γιαννουλίδου Φωτεινή Ελευθέριος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
6 Ιωακειμίδου Άννα Ιωακείμ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
7 Τουλάκη Αναστασία Ιωάννης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
8 Κυριαζίδης Ιωάννης Θεοδώρου ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
9 Τσιφτσή Μαρία Εμμανουήλ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
10 Τσουρέκα Κωνσταντίνα Κυριάκος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
11 Μενή Χρυσούλα Ιωάννης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
12 Στάμου Χριστίνα Λεωνίδας ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
13 Γκιουζελίδης Εμμανουήλ Κωνσταντίνος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
14 Ιωαννίδου Ελισάβετ Γρηγόριος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ Άριστα
15 Τσερκεζίδου Γεωργία Μιχαήλ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
16 Ραχμανίδης Δημήτριος Γεώργιος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
17 Σταμπόλογλου Βασιλική – Στυλιανή Ευάγγελος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
18 Αρμεντζίδου Ειρήνη Ευάγγελος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
19 Μυρτζάκης Κων/νος – Νικόλαος Άγγελος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Εγγραφείτε στο Newsletter μας