Όλα τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού του Χ.Μέτιου για την περιφέρεια Α.Μ.Θ.

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης
Μέτιος Χρήστος

Οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι ανά Περιφερειακή Ενότητα.

Α. Περιφερειακή Ενότητα Δράμας.
1. Αμπατζόγλου Ιωάννης
2. Γεωργιτσόπουλος Χρήστος
3. Ευαγγέλογλου Δέσποινα
4. Κασδοβασίλης Αντώνιος
5. Κινατζίδης Κωνσταντίνος
6. Λιθηρόπουλος Χρήστος
7. Παπαδόπουλος Γεώργιος
8. Παπαδοπούλου Σαββατούλα
9. Παπαεμμανουήλ Γρηγόριος
10. Παπαθεοδώρου Χρήστος
11. Σιδηροπούλου Σοφία
12. Τσομπανίδου Ιφιγένεια

Β. Περιφερειακή Ενότητα Έβρου.
1. Ασπιώτης Ευστάθιος
2. Βενετίδης Κωνσταντίνος
3. Γαλάνης Βασίλειος
4. Γκουτσίδου Δήμητρα
5. Γουδετσίδου Μαργαρίτα
6. Δελησταμάτης Βασίλειος
7. Δημούδη Τζατζαΐρη Ελένη
8. Ζαριφείδου Χρυσή
9. Καϊταλίδου Κοζάρη Κωνσταντινιά
10. Καπετανίδης Χρήστος
11. Καρασουλτάνη Αναστασία
12. Κελεμίδης Δημήτριος
13. Μποτάνης Πολυχρόνης
14. Ξηρομερίτου Μαρία
15. Πέτροβιτς Δημήτριος
16. Τζιακά Χαραλαμπία (Χαρούλα)
17. Τσώνης Αθανάσιος
18. Φωτακίδης Πρόδρομος
19. Φωτιάδου Παυλάκη Αικατερίνη
20. Χριστοδουλίδου Νικολίνα

Γ. Περιφερειακή Ενότητα Θάσου.
1. Γεωργαλά Αργυρή
2. Ζαμπέκος Παναγιώτης

Δ. Περιφερειακή Ενότητα Καβάλας.
1. Αγγελιάδης Ιορδάνης
2. Αντωνιάδης Κωνσταντίνος
3. Αποστόλου Μυλωνά Χριστίνα
4. Βασάκη Ευδοκία
5. Βουλγαράκη Αικατερίνη
6. Γεωργόπουλος Λεωνίδας
7. Καβούκη Ευαγγελία
8. Κολυβάς Αθανάσιος
9. Κωστέρογλου Ελένη Πλουσία
10. Μουζενίδου Σοφία
11. Μπάης Κυριάκος
12. Μωυσόγλου Ανδρονίκη
13. Πολίτης Αλέξιος (Αλέξης)
14. Σαμοθρακίτη Ευαγγελία
15. Τοκατλίδου Ευαγγελία
16. Τσιάντος Βασίλειος
17. Τσουμάκης Παύλος

Ε. Περιφερειακή Ενότητα Ξάνθης
1. Αλατζά Κυριακούλα
2. Αχμετσίκ Ριτβάν
3. Γαλανόπουλος Δημήτριος
4. Γεωργαντζή Ευγενία
5. Ευφραιμίδης Νικόλαος
6. Κιουτσούκ Χασάνογλου Ερκάν
7. Κοτόπουλος Παρασκευάς
8. Κουρτίδης Κωνσταντίνος
9. Μουσταφά Μουσταφά
10. Παλαζλή Αχμέτ
11. Σιαμπάν Ογλού Αλέβ
12. Ταουκτσόγλου Αναστασία
13. Τσορμπατζήκ Χουσεΐν
14. Ψεμματάκη Δημητρούλα

ΣΤ. Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης.
1. Γκασήλ Σεμπαετίν
2. Ιμπράμ Αχμέτ
3. Ιωαννίδου Αικατερίνη
4. Λούρμπας Βασίλειος
5. Μεμέτ Ιλχάν
6. Μουλταζά Ταρκάν Μουλταζά
7. Ναλμπάντης Κωνσταντίνος
8. Ξανθοπούλου Αναστασία
9. Παντελής Σταύρος
10. Παπαμάνος Εμμανουήλ
11. Τζνελασβίλι Μάϊα
12. Τσαλικίδης Νικόλαος
13. Χατζή Ραμαδάν
14. Χούσε Μουσταφά Ισμαήλ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Εγγραφείτε στο Newsletter μας